262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Asztalközép

1435. Asztalközép

Herend, 1940 körül, festett, aranyozott porcelán, kínaizáló figurális dekorral és plasztikus pontypár fogóval, talpán kék gyári jelzet 1941, karcolt 7468-as formaszám, farok résznél apró restaurálással

41*41*19 cm