262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > WMF asztalközép

1425. WMF asztalközép

Bécs, 1900 körül, préselt ezüstözött fém, Wiener Metallwaren Fabrik jelzettel, áttört perem szárnyas fantázialényekkel, babérfüzéres koszorúkkal, öblében aranyozva, színtelen üvegbetéttel

21*22 cm