1425. WMF asztalközép
Bécs, 1900 körül, préselt ezüstözött fém, Wiener Metallwaren Fabrik jelzettel, áttört perem szárnyas fantázialényekkel, babérfüzéres koszorúkkal, öblében aranyozva, színtelen üvegbetéttel
21*22 cm