262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Karkötő

1156. Karkötő

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "AM" mesterjegy, vésett lemezes tagok, nyelves zárral, dupla biztonsági kapoccsal, kis sérüléssel

27,7 g; h: 20,5 cm