262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Karkötő

1174. Karkötő

olasz, 20. sz. második fele, budapesti 1966-1999 közötti fémjel és hivataljel, 18 k arany, pálcás fazon 3-3 golyósor díszítéssel, nyelves kapocs, dupla biztonsági nyolcassal

56 g; h: 19,4 cm