262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Váza (ecsettartó)

1520. Váza (ecsettartó)

francia, 19. sz. vége, csiszolt színtelen üveg szeléniumrubin felülettel, plasztikus aranyozással, domború lencsesor dísszel

m: 12,5 cm