262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tál

1475. Tál

Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, virágos dekorral és matt aranyozással díszítve, talpán jelzett, apró tűzi repedéssel

d: 27 cm