1401. Art deco tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és bécsi Hivataljel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, füles, ovális forma, plasztikus gyöngysor peremdísszel
278 g; 35*14,8 cm