262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco tálca

1401. Art deco tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és bécsi Hivataljel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, füles, ovális forma, plasztikus gyöngysor peremdísszel

278 g; 35*14,8 cm