262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Váza

1494. Váza

osztrák, 19. sz. közepe, anyagában színezett türkizkék kalcedonüveg, tíz lapra fazettált, peremen apró sérülésekkel

m: 19,3 cm