1134. Sáltű
19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany pálca tagon karmos foglalatban ovális csiszolású nemesopál kaboson és 12 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt (Gy, TCr-Cr, VS-SI), apró hibával
3,9 g; h: 4,2 cm