262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Karmester pálca

1414. Karmester pálca

Pest, 20. sz. eleje, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék, Schmidt Gyula mesterjegyével, VJ monogrammal, feketére pácolt fa, KISPESTI ÉNEK ÉS ZENE EGYESÜLET vésettel

h: 42,5 cm