262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Karmester pálca

1413. Karmester pálca

magyar, 20. sz. eleje, bakelit, gyöngyház berakással, fém szerelékkel, síppal, "Vidor Józsefnek 1925-1935" vésettel, apró sérüléssel

h: 36 cm