262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Képtartós medál - hajszalagon

1167. Képtartós medál - hajszalagon

Bécs (?), 19. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k antik arany, gilosált képtartó tok, vésett gyűrűkkel, 2 db türkizpaszta berakással, barna, sűrű hajfonatos tisztilánc fazonú akasztóval, hajfonat restaurált, sérült

bruttó: 11,1 g; h: 19 cm