262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Talpas pohár

1500. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. közepe, színezett uránzöld üveg, fazettált test, ezüstnitráttal és fényes arannyal festve, Justicia alakjával, sérült

m: 12,8 cm