262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Mandzsettagomb pár és 2 db gallérgomb

1165. Mandzsettagomb pár és 2 db gallérgomb

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k vörös arany, "SIG" mesterjegy, fekete zománc díszítéssel

15,8 g, d: 10-15 mm