262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Desszertes evőeszközkészlet, 6 személyes

1412. Desszertes evőeszközkészlet, 6 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjelű merőkanál és Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula és Állami Pénzverő készítőjel, acél pengékkel, eredeti dobozában, össz.: 25 db

nettó: 788 g