1176. Pálcás karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Garay Ferenc mesterjegy, pálcás tagok vésett díszítéssel és vésett csattal, nyelves záródással és biztonsági kapoccsal
49,1 g; h: 19 cm