262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Pálcás karkötő

1176. Pálcás karkötő

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Garay Ferenc mesterjegy, pálcás tagok vésett díszítéssel és vésett csattal, nyelves záródással és biztonsági kapoccsal

49,1 g; h: 19 cm