262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Karperec

1154. Karperec

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany kettős üreges pánt, "FS" mesterjegy, vésett szalagdíszekkel és karmos foglalatban 3 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal, nyelves záródással és biztonsági lánccal, kis sérüléssel

10,1 g