262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Cigarettatárca

1416. Cigarettatárca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Láng Testvérek mesterjegy, vésett díszítés, FH monogrammal, belül aranyozva és "Galamblövő verseny II. díj Pécs 1929. V. 4-5." vésettel

113 g; 10*8 cm