1161. Duplafedeles női függőóra
Svájc, 19. sz. vége, 1902 előtti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, római számos számlap kis másodperckörrel, 10 köves működő szerkezet, fedlapon 25 db apró gyémánttal ékítve, tokszám: 310632, kis sérüléssel
bruttó: 29,6 g; d: 31 mm