262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Emlékpohár

1505. Emlékpohár

magyar, 19. sz. második fele, lapracsiszolt, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, koronás magyar címer ábrázolással, "Éljen a haza" és "Emlékül" feliratokkal, festése kopott

m: 14 cm