1403. Szecessziós tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy és SINGER forgalmazó jelzés, budapesti 1966 utáni budapesti fémjellel is ellátva, ovális forma, hullámzó virágszálakkal díszített perem és vésett középmező
966 g; 45,5*36,5 cm