262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szecessziós tálca

1403. Szecessziós tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy és SINGER forgalmazó jelzés, budapesti 1966 utáni budapesti fémjellel is ellátva, ovális forma, hullámzó virágszálakkal díszített perem és vésett középmező

966 g; 45,5*36,5 cm