262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1171. Gyűrű

francia, 20. sz. közepe, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany, ródiumozott keresztpántok között 1 db ovális és 12 db kerek csiszolású kék zafír cca. 2 ct, kis felületi hiányossággal, 55-ös méret

5,7 g