1411. Kézi tükör
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FR" mesterjegy, nyeles keret, két oldalán eredeti fazettált tükörlapokkal, kis sérüléssel
bruttó: 432 g; h: 30,5 cm