262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kézi tükör

1411. Kézi tükör

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FR" mesterjegy, nyeles keret, két oldalán eredeti fazettált tükörlapokkal, kis sérüléssel

bruttó: 432 g; h: 30,5 cm