262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tellus női karóra

1143. Tellus női karóra

Svájc, 20. sz. eleje, Budapest, 1937-1966 közötti fémjellel, 14 k arany tok, szíj és csat, Marxen Lipót és szíjban "GSz" mesterjegy, szögletes art deco tok, arab számos, rátétes számlap Tellus jelzettel, vésett lemezekkel, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, tokszám: 7204, működőképes, szerkezet tisztításra szorul, kis sérüléssel

bruttó: 13,3 g; h: 16 cm