262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Medál

1137. Medál

francia, 20. sz. közepe, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany foglalatban ovális csiszolású citrin kő cca. 70 ct, "FN" mesterjegy, sodort barna selyemzsinóron

bruttó: 20 g; 3,4*3,3 cm