1137. Medál
francia, 20. sz. közepe, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany foglalatban ovális csiszolású citrin kő cca. 70 ct, "FN" mesterjegy, sodort barna selyemzsinóron
bruttó: 20 g; 3,4*3,3 cm