262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fülbevaló pár

1259. Fülbevaló pár

20. sz. eleje, elkopott fémjellel, 14 k fehérarany, vésett oldalú, félbuton ezüst foglalatban 2 db modern és félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (M1-M2, TCr-Cr, VSI-SI2) és 2 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,04 ct

2,5 g