1259. Fülbevaló pár
20. sz. eleje, elkopott fémjellel, 14 k fehérarany, vésett oldalú, félbuton ezüst foglalatban 2 db modern és félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (M1-M2, TCr-Cr, VSI-SI2) és
2 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,04 ct
2,5 g