1463. Tubákos flakon
Kína, 19. sz. vége, máz alatti kék-vörös festett porcelán, étkező család ábrázolásával, talpon visszadatált Csien-Lung jelzettel, vörös korall zárókupakkal és réz kanálkával, apró hibával
m: 8,7 cm