262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tubákos flakon

1463. Tubákos flakon

Kína, 19. sz. vége, máz alatti kék-vörös festett porcelán, étkező család ábrázolásával, talpon visszadatált Csien-Lung jelzettel, vörös korall zárókupakkal és réz kanálkával, apró hibával

m: 8,7 cm