1178. Kitűző
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, vésett alapon virágdísz rátét, középen zöld szintetikus spinellel és 46 db apró félhollandi és splitter csiszolású gyémánttal, alakított ékszer, apró sérüléssel, 1 apró kő hiány
12,2 g; h: 5 cm