262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínálótál

1404. Kínálótál

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Albrecht István mesterjegy, bordázott, vésett díszítéssel

220 g; 20*7,3 cm