1418. Cigarettatárca gyufatartóval
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, "1905 aug. 6." vésettel, Geschützt bélyegző, EH tulajdonosi monogrammal, félhold alakban kék üveg díszítésekkel és és nyitógombbal
112 g; 8*9 cm és 4*4 cm