262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Medál

1158. Medál

arab (?), 20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, festett zománc díszítésű felülettel, üreges, csúszkás nyitódással, apró hibával

10,1 g; 3*2,5 cm