1158. Medál
arab (?), 20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, festett zománc díszítésű felülettel, üreges, csúszkás nyitódással, apró hibával
10,1 g; 3*2,5 cm