262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Öngyújtó

1170. Öngyújtó

Párizs, 20. sz. közepe, St. Dupont de Paris jelzettel, aranyozott fém dublé test, K4EK45 sorozatszámmal

4,7*3,5*1,2 cm