262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Pudrié

1419. Pudrié

Birmingham, 1945, konvenciós fémjellel ellátva, 925 ezrelékes sterling ezüst, "D&F" mesterjegy, fedlapján hullámgilosált zöld zománcozott felülettel, belül kerek tükörrel, kis hibával

bruttó: 92,5 g; 7,2*7,2 cm