262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Talpas pohár

1499. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. második fele, színezett zöld üveg, fazettált test, ezüstnitráttal és fényes aranyozással plasztikusan festve, kissé megkopva

m: 13,8 cm