262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szalvétatartó

1407. Szalvétatartó

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Béla mesterjegy, áttört, domborított rózsaindás díszítéssel

125,8 g; 16,2*12*3,3 cm