262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Férfi szalmakalappal

1469. Férfi szalmakalappal

Japán, Utagawa Kunisada (Edo, 1786 - Edo, 1865), színes fametszet, papír, jelzett, valószínűleg triptichon része, keretben

34,5*24,5 cm