262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Dísztányér, 4 db

1468. Dísztányér, 4 db

Kína, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, "famille rose" dekorral, sérült

d: 20,5 - 25 cm