262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Talpas pohár

1517. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. közepe, türkizkék, anyagában színezett kalcedonüveg, plasztikus bogaras-leveles motívumok ezüstnitrát festéssel, aranyozott szájperemmel és későbbi arany díszfestéssel, talpperemen apró csorbulással

m: 15,7 cm