262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Dísztál

1473. Dísztál

Japán, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, kék-vörös imari dekorral, Fo oroszlánokkal, hátoldalán is festve, j.n.

d: 47,5 cm