262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Díszpohár

1508. Díszpohár

osztrák, 19. sz. első fele, sötétzöld üveg, zománcfestett, aranyozott és ezüstnitrátos díszítéssel, "Fortuna" ábrázolással, festése kopott

m: 12,5 cm