1516. Talpas pohár
osztrák vagy cseh, 19. sz. második fele, fazettált, hámozott tejüveg, rózsaszín rétegeléssel, színes zománcfestéssel, ezüstnitráttal és aranyozással, gazdag rózsás motívumokkal
m: 13 cm