262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Talpas pohár

1516. Talpas pohár

osztrák vagy cseh, 19. sz. második fele, fazettált, hámozott tejüveg, rózsaszín rétegeléssel, színes zománcfestéssel, ezüstnitráttal és aranyozással, gazdag rózsás motívumokkal

m: 13 cm