1415. Art deco asztali dohányzókészlet és tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bauer és Klein mesterjegy, préselt lemez, bordázott díszítéssel, hamuzóban eredeti csiszolt üvegbetéttel, össz.: 4 db
nettó: 754 g; m: 6-9 cm, tálca: 40*17 cm