262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco utazóóra

1168. Art deco utazóóra

német, 1920-30 körül, CBB jelzettel és 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k arany tok és kitámasztó, hátlapon zománcozott S betűvel, vésett díszítéssel, D.R.G.M. jelzettel, szögletes, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, működik, eredeti dobozával

bruttó: 56,3 g; 5,2*4,4 cm