1141. Karperec
19. sz. második fele, 1872-1902 közötti pesti behozatali fémjel, 14 k arany, középen ovális csiszolású nemesopál kaboson, karmos foglalatban 6 db apró régi csiszolású gyémánttal, nyelves zárral, biztonsági lánccal, kis sérüléssel
11,6 g