262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Képtartós medál

1151. Képtartós medál

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "FH" mesterjegy, vésett, poncolt rátét lemez későbbi kiegészítés, középen alexandrit színű szintetikus korunddal és 4 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,12 ct, kis sérüléssel, hiánnyal

15,4 g; 6,3*3,8 cm