262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Karperec

1152. Karperec

19. sz. második fele - vége, 1902 előtti bécsi behozatali jellel, 14 k arany, merev kettős pánt, vésett lemezekkel és karmos foglalatban 5 db gyémánttal ékítve, nyelves záródással, biztonsági lánccal, apró sérüléssel

10 g