262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Női karóra

1142. Női karóra

Svájc, 19. sz. vége, 1872-1936 közötti pesti fémjel, 14 k arany tok, szíj és csat, "SJ" mesterjegy és a tokban "JK" mesterjegy, arab számos, kis másodperckörös számlap, jelzett: Chronometre Jekl Watch Swiss, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal, felhúzókoronán kék üveg dísszel, működik

bruttó: 16,2 g