1255. Toi et moi gyűrű
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "SK" mesterjegy, magas tükörsaton foglalatban 2 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,8 ct (R1-R2, Cr, P1-P2), sérült, 50-es méret
3 g